Komunikačné tlačítka pre domácich miláčikov po SLOVENSKY

Priali ste si niekedy aby Váš pes rozprával? Komunikačné tlačítka pre psov a mačky Vám ukážu, že je to možné! Christina Hunger nás inšpirovala k tomu, aby sme vytvorili nové tlačítka a to po slovensky – aby aj naše slovenské psy mohli komunikovať. 

Christina Hunger, odborníčka v oblasti rečového jazyka, objavila spôsob ako vycvičiť svojho psa Stellu k jednoduchej konverzácií s ňou, na základe adaptívnej rečovej technológie – komuničných tlačítok. Stella sa pomocou tlačítiek naučila rozsiahlu slovnú zásobu a dnes je schopná jednoducho vyjadriť svoje priania, pocity a potreby, ktorým Christina rozumie. 

,, V čase keď som pracovala s batoľatami a deťmi, ktoré používajú komunikačné zariadenia na rozprávanie som si kúpila môjho psa Stellu. Keď som videla, ako Stella kňučí a šteká pri dverách, aby nám ukázala, že musí ísť von, no zároveň rozumela mojim slovám, došlo mi,že môjmu jazyku skutočne rozumie. Ak mu rozumie, mala by byť absolútne schopná ho používať. Preto som hľadala spôsob ako…“ Christina Hunger. 

Prvý hovoriaci pes Stella a jej majiteľka nám ukázali, že naučiť psa rozprávať sa skutočne dá. Po krátkom čase sa vo svete objavovali videá psíkov komunikujúcich so svojim majiteľom cez komunikačné tlačítka. Všetky dostupné predajné tlačítka sú však len po anglicky. Preto sme sa rozhodli vytvoriť Komunikačné tlačítka pre psov a mačky a TO PO SLOVENSKY. Aby aj naše slovenské psy mohli komunikovať. 

PUPPYBOX – Komunikačné tlačítka pre psov a mačky

Prvý hovoriaci pes Stella a jej majiteľka nám ukázali že naučiť psa rozprávať sa skutočne dá. Po krátkom čase sa vo svete objavovali videá psíkov komunikujúcich so svojim majiteľom cez komunikačné tlačítka. Všetky dostupné predajné tlačítka sú však len po anglicky. Preto sme sa rozhodli vytvoriť NOVÉ TLAČÍTKA A TO PO SLOVENSKY. Aby aj naši slovenskí psi mohli komunikovať.  Nájdete v našom e-shope: https://puppybox.sk/produkt/komunikacne-tlacitka-startovaci-balicek/

#puppyboxsk #komunikacnetlacitka